A-laget

A-TRUPPEN 2020. Översta raden från vänster Simon Frankfeldt, ass. tränare, Halda Kabil, tränare, Daniel Andersson, Hampus Danielsson, Wilhelm Åkerman-Stenqvist, Liam Munther, Stanko Ostojic, Eddie Ottosson, Rasmus Cronvall, Besnik Axhijaj och Leart Ramani. Mellersta raden från vänster Mladen Pastuhovic, materialförvaltare, Theodor Graudums, Isak Johansson, Edwin Condrup, Nils Bertilsson, Armin Helvida, Albin Rolfes, Jesper Gunnarsson, Birol Adami, Jesper Åberg, Leonard Mulaj, Adrian Osdautaj, Carl-Jalmar Wisberg, mv-tränare, och Peter Strömberg, intendent.

Sittande från vänster Viktor Strömberg, Diellon Mitrovicaliu, Dion Kastrioti, Gramos Selmani, Erion Sadiku, Emil Kaloczy, Albin Svensson, Anton Esbjörnsson, Karl Noråker, Albert Aliu, Lucas Henriksson, Niklas Sandqvist och Labinot Syla.  

Emil Kaloczy #1

Född 2002
Träslövsläge IF

Anton Esbjörnsson #30

Född 1998
Träslösvläge IF

Armin Helvida #5

Född 1986
NK Novi Travnik

Eddie Ottosson #6

Född 1999
Fässbergs IF

Gramos Selmani #7

Född 2000
Varbergs Bois

Viktor Strömberg #8

Född 1998
Träslövsläge IF

Daniel Andersson #9

Född 2000
La:Träslövs FF

Albin Rolfes #13

Född 2002
Varbergs Gif

Rasmus Cronvall #16

Född 2002
Varbergs Gif

Leonard Mulaj #17

Född 1997
Varbergs Gif

Theodor Graudums #18

Född 2000
Bua IF

Karl Noråker #19

Född 1999
Varbergs Bois

Jesper Åberg #20

Född 1996

Gerdskens BK

Adrian Osdautaj #21

Född 1998
Varbergs Bois

Isac Johansson #22

Född 1997
Torestorp / Älekulla FF

Stanko Ostojic #23

Född 1986
FK Partizan Beograd

Dion Kastrioti #25

Född 2002
Varbergs Bois

Diellon Mitrovicaliu #29

Född 2002
Varbergs Gif

Besnik Axhijaj #33

Född 1999
Varbergs Bois

Fisnik Kameraj Varbergs GIF

Fisnik Kameraj

Sportchef

Halda Kabil

Tränare

Simon Frankfeldt

Ass. Tränare

Carl-Jalmar Wisberg

Målv.tränare

Peter Strömberg

Intendent

Bo-Arne Stenqvisst

Massör

Edwin Condrup

Edwin Condrup #24

Född 1999
IK Wormo

Wilhelm Åkerman Stenqvist #14

Född 2000 IFK Stocksund

Labinot Syla #10

Född 1991
Trönninge BK

Leart Ramani

Leart Ramani #32

Född 2000
Gais

Albert Aliu

Albert Aliu #15

Född 2000
Varbergs Bois

Niklas Sandqvist

Niklas Sandqvist #26

Född 1996
Tofta GIF

Hampus Danielsson

Hampus Danielsson #2

Född 2000
Varbergs Bois

Lucas Henriksson #11

Född 1998
Derome/Åskloster

Birol Adem #12

Född 1993
Unite People FC

Albin Svensson #99

Född 1999
Tvååkers IF

Nils Bertilsson #3

Född 2002
Träslövsläge IF

Erion Sadiku #27

Född 2002
Varbergs Bois

Liam Munther

Liam Munther #31

Född 2001
Varbergs Bois